About Symposium (Etkinlik Hakkında)’21

27-28 MAY 2021 – Gaziantep/TURKEY

ONLINE WITH GOOGLE MEET.

2nd International Economics and Business Symposium

“EFFECTS OF COVID-19 IN ALL DIMENSIONS”

ONLINE PARTICIPATION

Bu sempozyum İKTİSAD ve Journal of Pure Social Sciences dergileri koordinatörlüğünde; Gaziantep Üniversitesi, American University of Europe, Hasan Kalyoncu Üniversitesi, Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, Kıbrıs Batı Üniversitesi, Endonezya Universitas Gadjah Mada, Avrupa Amerikan Üniversitesi (K. Makedonya), As Energy, Çabasan, Adıpak ve Noontek Market E-Ticaret A.Ş. işbirliği ile düzenlenmektedir.

This symposium is under the coordination of Journal of Economics Business and Political Sciences and Journal of Pure Social Sciences that is organised with the cooperation of Gaziantep University, Hasan Kalyoncu University, Gaziantep Islamic Sciences and Technology University, Cyprus West University, Indonisia Gadjah Mada Universitas, American University of Europe (N. Macedonia),  As Energy, Çabasan, Adıpak and Noontek Market E-Ticaret A.Ş.

Sempozyum, “Yeni Akademik Teşvik Kriterleri” dikkate alınarak düzenlenmektedir. Bu bağlamda 6 farklı ülkeden katılımcı sempozyumda sunum yapacaktır (Bu sayı son gönderim tarihine kadar artabilir).

Tam Metin Bildiriler Hakkında Duyuru!!!

Değerli katılımcılar,Tam metin bildiri göndermek isteyen katılımcıların çalışmalarını en geç 24 Mayıs 2021 Pazartesi günü göndermeleri gerekmektedir. Bu tarihten sonra gönderilen bildiriler değerlendirmeye alınmayacak sadece özetler bildiri kitabında yer alacaktır. Tüm katılımcılarımıza duyurulur.—Bununla birlikte Sempozyum Bildiri Kitabı için hazırlıklar devam etmektedir. Bu bağlamda bildiri kitabı için elektronik ISBN numarası alınmıştır. Gelen tam metin bildirilerin de değerlendirme ve dizgi süreçleri devam etmektedir.

NEREDE

Gaziantep Üniversitesi Kampüsü Burç Yolu Şahinbey Merkez, Şahinbey, Gaziantep, Türkiye

NE ZAMAN

2nd is on 27-28 May 2021,

1st was on 26.09.2018.