About Symposium (Etkinlik Hakkında)’21

27-28 MAY 2021 – Gaziantep/TURKEY

2nd International Economics and Business Symposium

“EFFECTS OF COVID-19 IN ALL DIMENSIONS”

ONLINE PARTICIPATION

Bu sempozyum İKTİSAD dergisi koordinatörlüğünde, Gaziantep Üniversitesi, American University of Europe, Hasan Kalyoncu Üniversitesi, As Energy ve Çabasan işbirliği ile düzenlenmektedir.

This symposium is under the coordination of İKTİSAD journal that is organised with the cooperation of Gaziantep University, American University of Europe, Hasan Kalyoncu University, As Energy and Çabasan.

Sempozyum, “Yeni Akademik Teşvik Kriterleri” dikkate alınarak düzenlenmektedir. Bu bağlamda 6 farklı ülkeden katılımcı sempozyumda sunum yapacaktır (Bu sayı son gönderim tarihine kadar artabilir).

Tam Metin Bildiriler Hakkında Duyuru!!!

Değerli katılımcılar,Tam metin bildiri göndermek isteyen katılımcıların çalışmalarını en geç 24 Mayıs 2021 Pazartesi günü göndermeleri gerekmektedir. Bu tarihten sonra gönderilen bildiriler değerlendirmeye alınmayacak sadece özetler bildiri kitabında yer alacaktır. Tüm katılımcılarımıza duyurulur.—Bununla birlikte Sempozyum Bildiri Kitabı için hazırlıklar devam etmektedir. Bu bağlamda bildiri kitabı için elektronik ISBN numarası alınmıştır. Gelen tam metin bildirilerin de değerlendirme ve dizgi süreçleri devam etmektedir.

NEREDE

Gaziantep Üniversitesi Kampüsü Burç Yolu Şahinbey Merkez, Şahinbey, Gaziantep, Türkiye

NE ZAMAN

27-28 May 2021,

26.09.2018