Etkinlik Hakkında

26 Eylül 2018 – Gaziantep

1. Uluslararası Ekonomi ve İşletme Sempozyumu

Bu sempozyum Gaziantep Üniversitesi, Fon Üniversitesi, İktisadi İdari ve Siyasal Araştırmalar Dergisi, Journal of Social and Humanities Sciences Research, Al-Farabi International Journal on Social Science, International Journal of Economics, Politics Humanities and Social Sciences dergilerinin işbirliği ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi, İskenderun Teknik Üniversitesi,  Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, Karabük Üniversitesi, Kilis 7 Aralik Üniversitesi katkılarıyla düzenlenmektedir.

This symposium is organised with the cooperation of Gaziantep University, Fon University, Journal of Economics Business and Political Researches, Journal of Social and Humanities Sciences Research, Al-Farabi International Journal on Social Science, International Journal of Economics, Politics, Humanities and Social Sciences; and with the contribution of Hasan Kalyoncu University, İskenderun Technical University,  Kahramanmaraş Sütçü İmam University, Niğde Ömer Halisdemir University, Burdur Mehmet Akif Ersoy University, Karabük University, Kilis 7 Aralik University.

Sempozyum, “Yeni Akademik Teşvik Kriterleri” dikkate alınarak düzenlenmektedir. Bu bağlamda 6 farklı ülkeden katılımcı sempozyumda sunum yapacaktır (Bu sayı son gönderim tarihine kadar artabilir).


Tam Metin Bildiriler Hakkında Duyuru!!!

Değerli katılımcılar,Tam metin bildiri göndermek isteyen katılımcıların çalışmalarını en geç 26 Kasım 2018 Pazartesi günü göndermeleri gerekmektedir. Bu tarihten sonra gönderilen bildiriler değerlendirmeye alınmayacak sadece özetler bildiri kitabında yer alacaktır. Tüm katılımcılarımıza duyurulur.—Bununla birlikte Sempozyum Bildiri Kitabı için hazırlıklar devam etmektedir. Bu bağlamda bildiri kitabı için elektronik ISBN numarası alınmıştır. Gelen tam metin bildirilerin de değerlendirme ve dizgi süreçleri devam etmektedir.

Nerede

Gaziantep Üniversitesi Kampüsü Burç Yolu Şahinbey Merkez, Şahinbey, Gaziantep, Türkiye

Ne Zaman

26 Eylül 2018,

26.09.2018